Boże Ciało 2017 – długi weekend

Długi Weekend Czerwcowy tylko w Górach Izerskich, oczywiście w Willi Aleksander-Panorama!

kwitnący kwiat w boże ciało

Góry Izerskie i Świeradów-Zdrój to wyjątkowo piękne miejsce na powitanie lata. Willa Aleksander-Panorama, najwyżej położona (660 m n.p.m !) i znana jest z tego, że widoki zapierające dech w piersiach obserwujemy z każdego okna, a panującą wokół górską ciszę „zakłóca” jedynie szum potoku i śpiew ptaków. Połączenie takiego otoczenia oraz przytulnie i nowocześnie urządzonych wnętrz dopełnia niepowtarzalny klimat i budzi ducha aktywności.

Boże Ciało 2017

Oferta obejmuje 4 noclegi + 1 gratis

140 ZŁ/OS/DOBA

Lokalizacja obiektu okaże się doskonałą bazą wypadkową na wycieczki rowerowe. Bardzo mocno wspieramy rowerzystów dlatego na miejscu oferujemy udogodnienia w postaci myjki dla rowerów, miejsca na naprawy sprzętu oraz prania odzieży rowerowej.

Po wysiłki zapraszamy do Strefy Relaksu, gdzie do dyspozycji oddajemy prawdziwą saunę fińską oraz ofertę masaży, które pomogą się zrelaksować i zregenerować siły.

Posiadamy jedyną w swoim rodzaju wiatę biesiadną z miejscem na ognisko i grill. Sala kominkowa będzie idealna na popołudnia przy kawie i długie rozmowy. W tym celu również przygotujemy domowe wypieki oraz posiłki, które zaspokoją podniebienia nawet najbardziej wyszukane gusta naszych Gości.

Każdy gość otrzyma od nas dodatkowo upominek w postaci voucherów:

do Aquaparku -50%
do Groty solnej
Rabaty na posiłki w zaprzyjaźnionych restauracjach