Galeria

Apartamenty z panoramą

Do dyspozycji gości oddajemy trzy dwupokojowe apartamenty: wschodni, północny i zachodni. Wszystkie wyposażone w aneks kuchenny oraz tarasy widokowe

Pokoje

Willa Aleksander-Panorama oferuje pokoje 1,2,3-osobowe. W każdym pokoju znajduje się czajnik bezprzewodowy oraz dostęp do internetu WiFi.

Wnętrza

Wszyscy goście mają dostęp do ogólnodostępnego aneksu kuchennego mieszczącego się na drugim piętrze, zrelaksować można się w sali kominkowej lub zasmakować przepysznej kawy w kąciku kawowo-widokowym

Strefa Relaksu

W tym miejscu można oddać się przyjemnością cielesnym - pełna gama masaży, woda źródlana oraz sauna fińska.

Panoramy z okna

Każdy pokój oraz apartament posiada taras. Można podziwiać przepiękne widoki na Góry Izerskie. Zapraszamy do obejrzenia widoków, które udało nam się uchwycić.

Położenie obiektu

Willa Aleksander-Panorama to najwyżej położony obiekt noclegowy w Świeradowie-Zdroju. Z każdego okna, tarasu, balkonu można podziwiać panoramę gór.

Najbliższe atrakcje

Góry Izerskie posiadają jedyny w swoim rodzaju urok oraz miejsca które należy odwiedzić Chatka Górzystów, Polana Izerska, ścieżki rowerowe Single Track oraz Świeradowski Dom Zdrojowy oraz kolej gondolowa to tylko niektóre miejsca, które powinny zainteresować każdego gościa Willi Aleksander-Panorama.

Przyjęcia/Bankiety

Posiadamy również duże doświadczenie w przygotowywaniu imprez integracyjnych, okolicznościowych itp. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Konkurs Fotograficzny 2014 - Magia Gór

Zdjęcia, które wzieły udział w edycji konkursu w 2014 roku. Przepiękne ujęcia Karkonoszy, Gór Izerkisch, Tatr i nie tylko.

Wspomnienia Gości

Nasi serdeczni Goście, często zostawiają pamiątkę po swoim pobycie w postaci fotografii z pobytu oraz odwiedzonych miejsc. Następna fotka może być Twoja :)