Górskie Wakacje 2015

WAKACJE NA WYSOKIM POZIOMIE!

 

gorskie-lato

Jeśli pragniesz odpocząć w sercu gór i niezwykle uroczym miejscu, to idealnie trafiłeś. Jesteśmy najwyżej położonym pensjonatem w Górach Izerskich, łączącym naturalne piękno górskiej przyrody z wyszukanym standardem pobytu. Naszą dewizą jest wysoki poziom, dlatego staramy się go utrzymać w każdej dziedzinie. Na dowód tego oferujemy Państwu:

  • Noclegi w obszernych pokojach 2- i 3- osobowych oraz apartamentach (4 os.). Każdy z nich wyposażyliśmy w tarasy widokowe, które nie tylko pozwalają ucieszyć oko, ale i ukoić nerwy szmerem przepływającego tuż obok górskiego strumienia. Okna i tarasy naszych pokoi skierowane są w 3 strony świata, dlatego przy odpowiednio wczesnej rezerwacji można wybrać najpiękniejszą z panoram w Państwa odczuciu. Dodatkowo, aby uprzyjemnić pobyt każdy z tarasów wyposażyliśmy w leżaki.
  • Pasjonatom rowerów oddajemy do dyspozycji specjalną przechowalnię, myjkę rowerową oraz miejsce do samodzielnego serwisowania sprzętu. Jeśli nie znają Państwo okolicznych terenów, z przyjemnością „coś” polecimy, podpowiemy, a w razie potrzeby chętnie dowieziemy wraz z rowerami pod wskazany szlak busem terenowym. A jest gdzie jeździć… Dookoła nas wiją się polsko-czeskie singltreki oraz 42 trasy rowerowe.
  • Po trudach tras zapraszamy do naszej Strefy Relaksu, gdzie czekać będzie na Państwa oryginalna sauna fińska, możliwość skorzystania z całej gamy masaży oraz inne atrakcje, jak np. kąpiel w górskim potoku.
  • Wieczory proponujemy spędzić przy akompaniamencie ogniska, grilla, kominka bądź w przypadku spragnionych cywilizacji – przy Internecie. ;).
  • Dla młodszych turystów przygotowaliśmy plac zabaw. Jednak dużą popularnością cieszą się okoliczne łąki i płytkie oczko wodne (wraz z pomostem i leżakiem dla czuwających rodziców).
  • Ponadto w naszych kranach płynie zdrowa, krystalicznie czysta woda czerpana z górskiego źródła. Także sama miejscowość jest uzdrowiskiem o wielu walorach leczniczych.
  • Na koniec kilka słów o okolicy: w centrum miasteczka znajduje się zabytkowy Dom Zdrojowy, z najdłuższą na Dolnym Śląsku halą spacerową. Ponadto ze Świeradowa wychodzi kolej gondolowa dowożąca przez cały rok turystów na jeden z górujących nad nami szczytów – Stóg Izerski (dobry początek wielu tras pieszych i rowerowych). W tym podpunkcie można by się naprawdę szeroko rozpisać, ale najbardziej polecamy osobiście odkryć tajemnice Gór Izerskich.

Zapraszamy do galerii, gdzie znajdą Państwo fotografie na temat położenia Willi Aleksander-Panorama, naszej okolicy oraz atrakcji Świeradowa-Zdroju.

To wszystko czeka już na Ciebie… do zobaczenia w Aleksandrze! 

pokój 2-osobowy 65 zł/os
pokój 3-osobowy 55 zł/os
Apartament dwupokojowy – 230 zł/doba

Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania:

tel.: 796-328-538

e-mail: biuro@aleksander-swieradow.pl