Jesienny relaks w górach

Zapraszamy do odwiedzin Gór Izerskich tej jesieni. Wszyscy wiemy, jak piękna potrafi być polska jesień. W górach jest jeszcze piękniejsza.

Cała okolica Świeradowa Zdroju posiada tej poru roku piękny, spokojny charakter. Dlatego dla wszystkich, którzy pragną w tej końcówce roku zatrzymać się na chwile, zrelaksować i wyciszyć przygotowaliśmy specjalną ofertę na ten niepowtarzalny czas.

Jesień w górach izerskich

Jesienny górski wypoczynek

Jesień w Górach Izerskich posiada swój własny niepowtarzalny urok. Dlatego zapraszamy wszystkich chcących posmakować tego wyjątkowego klimatu do naszej Willi, która znajduje się 660 m nad poziomem morza, w miejscu, gdzie podziwianie niecodziennych uroków polskiej złotej jesieni będzie niezapomnianym przeżyciem. Z każdego okna naszego ośrodka rozpościera się niepowtarzalny widok na nasze polskie kochane góry.


Parę chwil w tym niezwykłym miejscu zapadną na długo w pamięci, pozwoli zregenerować ciało i ducha na końcówkę roku. Dodatkowo w Willi Aleksander-Panorama oddajemy do użytku strefę relaksu, a pogoda tego roku jest bardzo łaskawa, więc zapraszamy również do korzystania z uroków świeradowskich ścieżek rowerowych single-track i pozostałych atrakcji naszej malowniczej miejscowości.

Oferta ważna od 11.11.2014 do 18.12.2014

Cena tylko 38zł/os.

górska jesień w izerach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *