Majówka 2015 w Świeradowie-Zdroju

Majówka 2015 w Świeradowie-Zdroju

Majówka, Aleksander-Panorama, Świeradów

oferta na weekend majowy

Oferta na weekend majowy

Maj w Górach Izerskich to szczególnie piękny okres. Okoliczne szczyty mienią się jeszcze płatami śniegu, ale u nas na dole już prawdziwa kwiecista wiosna. Otaczająca zieleń i szmer sąsiadującego z nami strumienia znakomicie sprzyjają wypoczynkowi, również temu aktywnemu. Jazda na rowerze górskim czy trekking – to dobry zastrzyk pozytywnej energii. W ramach długiego weekendu oferujemy Państwu wypoczynek na wysokim poziomie w specjalnym majowym pakiecie:

Powody dla których wysoki poziom zobowiązuje:

 

  • Pakiet obejmuje noclegi w obszernych pokojach 2, 3 – osobowych i apartamentach wraz pełnym wyżywieniem. W cenie oferujemy również bufet kawowo-ciastkowy.
  • Zmęczonych gości i nie tylko zapraszamy do odwiedzenia sauny fińskiej w naszej „Strefie Relaksu”. Przyjemność tę proponujemy w cenie 30 zł/godz. pracy sauny.
  • Strefa relaksu proponuje pełną gamę masaży – od klasycznych, przez sportowe po relaksacyjne.
  • Budując tak wysoko staraliśmy się połączyć naturalne, niczym nie zakłócone, piękno gór z wyszukanym standardem pobytu. Z tego względu każdy z pokoi i apartamentów wyposażyliśmy w tarasy widokowe, które nie tylko pozwalają ucieszyć oko, ale i ukoić nerwy szumem przepływającego tuż obok niewielkiego potoku. Do dyspozycji Gości oddajemy leżaki sprzyjające szeroko pojętym kąpielom słonecznym.
  • Ponadto na terenie obiektu znajduje się Chata biesiadna, Internet, grill, miejsce na ognisko i plac zabaw.
  • W pobliżu naszego domu gościnnego przebiegają trasy piesze i rowerowe. Jeśli natomiast mieliby Państwo takie życzenie, z przyjemnością dowieziemy na wskazany szlak busem terenowym, również z rowerami– szczegóły do ustalenia na miejscu.
  • W naszych kranach płynie zdrowa, krystalicznie czysta woda czerpana z górskiego źródła.
Majowy weekend idealny na relaks, 
gwarantujemy wspaniały wypoczynek,

 

PS Oferta zawiera przykładowe przyjemności, wszelkie inne do wypróbowania na miejscu
Serdecznie zapraszamy!
… w końcu wysoki poziom zobowiązuje
30.04-3.05:

3 x 125 PLN/os./doba

lub 4 noclegi + 1 gratis

115 PLN/os./doba