Oferta

Noclegi

Galeria pokoji

W naszej ofercie znajdują się pokoje 1, 2 i 3 osobowe z łazienkami i balkonami oraz dwupokojowe apartamenty (4 os.), każdy z aneksem kuchennym i obszernym tarasem widokowym.

Więcej


Imprezy integracyjne

imprezy integracyjne

Zapraszamy całe grupy do odpoczynku w sercu Gór Izerskich. Posiadamy doskonałe miejsce na wieczorne zabawy dla 30 osób przy akompaniamencie kominkowego ognia w górskim klimacie.

Więcej


Narty

oferta dla narciarzy

Położenie Świeradowa Zdroju gwarantuje dużą ilość śniegu w trakcie trwania astronomicznej zimy (nawet jeśli do pozostałych obszarów Polski takowy nie zawitał ;) ).

Więcej


Oferta dla wielbicieli biegówek

Oferta dla wielbicieli biegówek

Okolice Świeradowa i Jakuszyc cieszą się dużą popularnością ze względu na szeroko rozbudowany system tras biegowych o łącznej długości ponad 100 km oraz długo zalegającą pokrywę śnieżną.

Więcej


Oferta dla rowerzystów

trasy rowerowe

Góry Izerskie uważane są za mekkę kolarstwa górskiego. Nieduże przewyższenia, dzikość przyrody i wspaniałe krajobrazy stwarzają fenomenalne warunki dla wypadów zarówno rekreacyjnych, jak i sportowych.

Więcej


Strefa Relaksu

Strefa Relaksu

Miejsce w którym nasi goście mogą się oddać wielu przyjemnościom dla ciała i ducha. Strefa Relaksu to idealne warunki do wypoczynku. Czas spędzony tutaj pozwoli zregenerować siły, odprężyć się i naładować baterie :) Do dyspozycji oddajemy prawdziwą saunę fińską, źródło z krystaliczną wodą z górskiego źródła oraz masaże:

Więcej


Turystyka piesza

Turystyka piesza

Ze Świeradowa Zdroju wychodzi szereg oznakowanych szlaków turystycznych prowadzących do wielu niezwykłych i ciekawych miejsc, górskich polan, szczytów, wodospadów… Jeden z nich przebiega bardzo blisko naszego obiektu.

Więcej


Turystyka zdrowotna

Turystyka zdrowotna

Uzdrowisko w Świeradowie posiada 250-letnią historię. Dzięki bogactwom naturalnym proponuje liczne kuracje lecznicze głównie za pomocą wód mineralnych, radonowych, świerku i borowiny.

Więcej


Turystyka relaksacyjna

Turystyka relaksacyjna

Jeśli pragną Państwo po prostu odpocząć od codziennej pogoni miejskiego życia to chcielibyśmy zaproponować coś zupełnie relaksacyjnego. Zacznijmy od miejsca…

Więcej


Transport rowerowy i narciarski

Transport rowerowy i narciarski

Istnieje możliwość dowożenia naszych Gości pod wyciąg czy też na szlaki specjalnie przygotowaną do przewozu rowerów i nart terenówką. Cena za przejazd wynosi 5 zł/os na terenie Świeradowa Zdroju. Wszelkie szczegóły do ustalenia na miejscu.


Off-Road

Off-Road

Dla głodnych wrażeń proponujemy przejażdżki off- road’owe po górskich bezdrożach. Mocne doznania gwarantowane . Wszelkie szczegóły do ustalenia na miejscu.


Ski-Tubing (Snowtubing)

Snowtubing

Skitubing to jedna z bardziej emocjonujących form spędzania wolnego czasu w ramach pobytu w naszym obiekcie. Jest to zjazd ze stoku na specjalnych gumowych kołach po śnieżnym torze. Niezapomniane przeżycia i przede wszystkim dobra zabawa niezależnie od wieku. Polecamy szczególnie przekonać się o tym samemu!