Oferta narciarstwa zjazdowego i biegowego

oferta dla narciarzy

Położenie Świeradowa Zdroju gwarantuje dużą ilość śniegu w trakcie trwania astronomicznej zimy (nawet jeśli do pozostałych obszarów Polski takowy nie zawitał ;) ).

Obok Aleksandra usytuowany jest niewielki stok szkoleniowy. Na nim doświadczeni instruktorzy pomagają zarówno stawiać pierwsze kroki, jak i doskonalić technikę jazdy. Zobacz nasze:

NARCIARSKIE ABC

W najbliższej okolicy znajduje się 7 wyciągów narciarskich z trasami o różnych stopniach trudności. Wśród nich wyróżnia się nowoczesna kolej gondolowa z nartostradą o długości 2172 metrów. Ponadto swoich sił spróbować można na krótszych wyciągach orczykowych dostosowanych do różnych poziomów zaawansowania. Jeśli pragną Państwo po raz pierwszy zmierzyć się z narciarską przygodą, oferta wielu z wyciągów skierowana jest na bezstresowe szkolenia zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Bliska odległość do granicy z Czechami stanowi idealne miejsce wypadowe do dużych ośrodków narciarskich naszych sąsiadów. Aby uniknąć problemów z dojazdem na wyciąg, bądź znalezieniem miejsca parkingowego oferujemy pomoc w postaci transportu Ski Busem. Cena od osoby wynosi 5 zł w przypadku co najmniej sześciu osób lub 30 zł za przejazd na terenie Świeradowa Zdroju. Wszelkie szczegóły do ustalenia na miejscu.

Aleksander również chętnie gości narciarzy biegowych i dla nich przygotowaliśmy specjalną ofertę, o której szerzej piszemy tutaj:

Oferta dla narciarzy biegowych