Turystyka relaksacyjna

Turystyka relaksacyjna

Jeśli pragną Państwo po prostu odpocząć od codziennej pogoni miejskiego życia to chcielibyśmy zaproponować coś zupełnie relaksacyjnego. Zacznijmy od miejsca… Dom Gościnny Aleksander to najwyżej położony w Górach Izerskich obiekt tego typu. Budując dom na tak wysokim poziomie (…660 m n.p.m.:)) staraliśmy się połączyć piękno naturalnej przyrody gór z wyszukanym standardem pobytu w obszernych pokojach wyposażonych w tarasy widokowe. Sąsiaduje z nami tylko górska cisza, zapach soczyście zielonych łąk i lasów oraz szmer przepływającego tuż przy tarasach potoku. W takiej atmosferze czytanie książek, słoneczna kąpiel i poranna kawa smakują zupełnie wyjątkowo, a dla wygody naszych Gości każdy taras wyposażyliśmy w leżaki.

Ponieważ obiekt położony jest dość wysoko, nawet najmniejszy spacer po okolicy nasyci nasze zmysły piękną panoramą i przyrodą Gór Izerskich. Również w nocy warto zwrócić oczy na rezerwat czystego nieba, jaki mieni nad nami.

Ciekawą ofertę składa sam kurort Świeradów Zdrój. 10 minut na pieszo poniżej naszego ośrodka znajduje się jeden z najnowocześniejszych w Polsce Aquaparków. Nowo wybudowany obiekt wyposażony jest w liczne atrakcje rekreacyjne i zabiegowe, które zapewnią aktywny wypoczynek najmłodszym i dorosłym gościom. Znajdziecie tu Państwo kilka basenów, zjeżdżalni, huśtawkę wodną, gejzery, liczne gabinety kosmetyczno-zabiegowe, gabinety masażu oraz kilka saun. Dużym powodzeniem cieszy się także centrum rozrywki i Aquapark Babylon w Libercu.