Ogłaszamy konkurs fotograficzny!

           Zapraszamy wszystkich do udziału w górskim konkursie fotograficznym. Na autorów najciekawszych prac czekają  trzydniowe pobyty dla 2 osób w Domu Gościnnym Aleksander w Świeradowie Zdroju. Konkurs skierowany jest wyłącznie do stałych Gości Domu Gościnnego Aleksander w Świeradowie Zdroju.
Tematem konkursu jest najmilsze wspomnienie z pobytu w Domu Gościnnym Aleksander (bądź okolicy).
Spośród najlepszych zdjęć wybierzemy 1 pracę, która zostanie nagrodzona trzydniowym pobytem dla 2 osób w Domu Gościnnym Aleksander w Świeradowie Zdroju.  Dodatkowo najciekawsze fotografie zostaną opublikowane na stronie www.aleksander-swieradow.pl oraz na Facebooku (FunPage Aleksander Świeradów).
Aby wziąć udział w konkursie należy spełnić warunki techniczne.
Serdecznie zapraszamy do zabawy! :)

 

Warunki techniczne:

Każdy Uczestnik może przesłać max. 3 fotografie w formacie jpg, o wielkości do 180KB i o rozmiarach max. 800x600px. Zdjęcia należy dostarczyć w formie elektronicznej na adres mailowy: biuro@aleksander-swieradow.pl. W mailu prosimy podać imię i nazwisko autora. Na zgłoszenia czekamy do 30 listopada 2012 r.

W konkursie wygrywa tylko jedna fotografia, zaś o wyborze zdjęcia decyduje organizator konkursu.

Osoba zgłaszająca zdjęcie do konkursu wyraża zgodę się na jego publikację na stronach związanych z konkursem i jednocześnie oświadcza, że jest autorem przesłanej fotografii i posiada do niej pełne prawa.

Nagrodę w postaci voucher’u na noclegi dla dwóch osób można wykorzystać w dowolnym terminie w okresie: 1-16.12.2012 lub 1.03–22.03.2013. Przed przyjazdem prosimy o telefoniczne potwierdzenie rezerwacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *