fbpx
warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

Dla narciarzy zjazdowych

Położenie Świeradowa Zdroju gwarantuje dużą ilość śniegu w trakcie trwania astronomicznej zimy (nawet jeśli do pozostałych obszarów Polski takowy nie zawitał ;) ). Obok Aleksandra usytuowany jest niewielki stok szkoleniowy. Na nim doświadczeni instruktorzy pomagają zarówno stawiać pierwsze kroki, jak i doskonalić technikę jazdy. Zobacz nasze: Narciarskie ABC

W najbliższej okolicy znajduje się 7 wyciągów narciarskich z trasami o różnych stopniach trudności. Wśród nich wyróżnia się nowoczesna kolej gondolowa z nartostradą o długości 2172 metrów. Ponadto swoich sił spróbować można na krótszych wyciągach orczykowych dostosowanych do różnych poziomów zaawansowania.

narciarz na stoku
 

narciarze na stoku

Jeśli pragną Państwo po raz pierwszy zmierzyć się z narciarską przygodą, oferta wielu z wyciągów skierowana jest na bezstresowe szkolenia zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.

Bliska odległość do granicy z Czechami stanowi idealne miejsce wypadowe do dużych ośrodków narciarskich naszych sąsiadów. Aby uniknąć problemów z dojazdem na wyciąg, bądź znalezieniem miejsca parkingowego oferujemy pomoc w postaci transportu Ski Busem. Cena od osoby wynosi 5 zł w przypadku co najmniej sześciu osób lub 30 zł za przejazd na terenie Świeradowa Zdroju. Wszelkie szczegóły do ustalenia na miejscu.

 
loading
×
Zapytaj o wolny termin
close slider

Willa Aleksander-Panorama

Zapytaj o wolny termin