warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

Rusza sezon rowerowy na Single Trackach

sezon na single track

Willa Aleksander-Panorama jest Bike Friendly

Góry Izerskie to doskonałe miejsce dla kolarstwa górskiego. Single tracki to trasy przygotowane dla zawodowców i amatorów jazdy na dwóch kołach. Naturalna przyroda, krajobrazy, przewyższenia to idealne warunki do jazdy rekreacyjnej i sportowej. Ścieżki rowerowe w leśnym krajobrazie i najczęściej szutrowej nawierzchni. Cały system Single tracków jest atrakcją na skalę europejską. To polsko-czeski projekt naturalnych i wąskich tras rowerowych o maksymalnych nachyleniu 5%. Dzięki zróżnicowanemu poziomowi trudności dostarczają całym rodzinom, jak i bardziej doświadczonym pasjonatom kolarstwa górskiego niezapomnianych wrażeń. Czarne i czerwone trasy są przeznaczone dla osób spragnionych mocniejszych wrażeń, gdzie można spróbować swoich sił na nierównych, bardziej stromych trasach.

Single Track w Świeradowie-Zdroju

Willa Aleksander-Panorama oferuje możliwość dowiezienia naszych Gości na szlaki specjalnie przygotowanym busem. Od osoby cena – 5 zł przy co najmniej sześciu osobach lub 30 zł za przejazd na terenie miasta Świeradów-Zdrój. Wszystkie szczegóły można ustalić po przybyciu do Willi.

Ponadto naszym gościom udostępniamy dedykowane pomieszczenie do utrzymania roweru. Do użytku dostępny jest serwis z narzędziami, umywalka do prania ubrań rowerowych oraz myjkę ciśnieniową Karcher.

loading
×
Zapytaj o wolny termin
close slider

Willa Aleksander-Panorama

Zapytaj o wolny termin