Bike friendly – rowery w górach

Zapraszamy na aktywny weekend majowy (i nie tylko…) w rowerowym klimacie. Z przyjemnością ugościmy fanów dwóch kółek, dla których przygotowaliśmy kilka udogodnień, jak:

  • przechowalnia i myjka rowerowa oraz miejsce do samodzielnego serwisowania sprzętu.
  • W razie potrzeby chętnie podwieziemy wraz z rowerami pod wskazany szlak busem terenowym.
  • Po ciężkich trasach zapraszamy do naszej Strefy Relaksu – SPA, gdzie czekać będzie na Państwa oryginalna sauna fińska oraz możliwość skorzystania z całej gamy masaży.

Kilka słów o Górach Izerskich:

Nasze tereny uznawane są za mekkę kolarstwa górskiego. Nieduże przewyższenia, dzikość przyrody i wspaniałe krajobrazy stwarzają znakomite warunki do wypadów zarówno rekreacyjnych, jak i sportowych. W najbliższej okolicy przebiega około 42 tras rowerowych, jednak chyba najwięcej frajdy przysparzają polsko-czeskie singletreki pod Smrkem. Są to naturalne, wąskie ścieżki o max. nachyleniu 5%, wijące się po okolicznych wzniesieniach. Dzięki różnym stopniom trudności dostarczają przyjemności zarówno całym rodzinom, jak i zaawansowanym pasjonatom kolarstwa górskiego. Pasjonaci MTB, XC, Downhill znajdą tu spore pole do popisu. Istnieje możliwość wwiezienia roweru Koleją Gondolową na Stóg Izerski, skąd rozchodzą się bardziej płaskie i w większości asfaltowe szlaki. Poszukiwaczom adrenaliny proponujemy strome zjazdy po kamiennych ścieżkach gęsto wijących się po okolicznych lasach.

Ten film doskonale oddaje klimat, jaki panuje na ścieżkach:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *