fbpx

Strefa Relaksu

W strefie relaksu przygotowaliśmy pełną gamę przyjemności dla ducha i ciała. Czas spędzony tutaj pozwoli zregenerować siły, odprężyć się i naładować baterie.

Do dyspozycji oddajemy jedyną w swoim rodzaju saunę fińską, krystaliczną wodę z górskiego źródła oraz pełną bazę zabiegową z masażami.

 

miejsce do masażu stup metodą kneippa
oczko wodne w strefie relaksu
 
sauna fińska
strefa relaksu za dnia
 
oczko wodne w strefie relaksu
strefa relaksu
 


Mini SPA

Masaż stóp metodą Kneippa

Gorąco-zimna odświeżająca kąpiel stóp na granitowych kamieniach w wodzie z górskiego potoku. Szerzej na temat tej metody masażu oraz filmik instruktażowy pokazujemy w tym artykule.

Masaż klasyczny

20 min. – 40 zł / 50 min. – 100 zł

jest bezpieczną formą terapii, znajdującą główne zastosowanie w leczeniu schorzeń narządu ruchu. Stosuje się go we wzmożonym napięciu oraz bólu mięśni, a także przy takich dolegliwościach jak napięciowe bóle głowy czy ból lędźwiowo-krzyżowy.

Masaż sportowy

25 min. – 60 zł / 50 min. – 130 zł

jest integralnym elementem systemu odnowy biologicznej. Jego celem jest jak najszybsze przygotowanie do ekstremalnego wysiłku sportowego, osiągnięcie maksymalnych wyników sportowych, jak i usunięcie dużego zmęczenia organizmu po wysiłku fizycznym. Na skutek stosowania masażu sportowego dochodzi do usunięcia zakwasów, napięć mięśniowych, a także likwidacji powstałych kontuzji.

Masaż relaksujący

30 min. – 50 zł / 60 min. – 110 zł

zabieg przynoszący ukojenie zarówno ciału jak i duszy. Celem masażu jest zniesienie napięcia nerwowo-mięśniowego i psychicznego, a tym samym uzyskanie pełnego rozluźnienia. Jest szczególnie przydatny po długotrwałym wysiłku fizycznym, a także po dniu pełnym pracy. Pomaga w terapii osób cierpiących na bezsenność, depresję oraz bóle migrenowe.

Refleksoterapia stóp

30 min. – 60 zł

to skuteczna i bezpieczna metoda terapii. Polega na uciskaniu odpowiednich punktów znajdujących się na stopach, zwanych refleksami. Każdemu z tych punktów odpowiada określony organ, narząd wewnętrzny bądź cześć ciała. Poprzez uciskanie tych miejsc docieramy do źródeł choroby, poprawiamy krążenie i stymulujemy układ nerwowy, w celu uregulowania zaburzonych funkcji organizmu. Masaż stóp przynosi nam relaks i odprężenie.

Masaż antycellulitowy przy użyciu bańki chińskiej

30 min. – 60 zł / 60 min. – 120 zł

zabieg ujędrniający oraz modelujący sylwetkę. W masażu stosuję się próżniową technikę prowadzenia bańki chińskiej po ciele Klienta, która ma na celu usprawnienie krążenia i układu limfatycznego, co pozwala na usunięcie toksyn z organizmu. Masaż antycellulitowy redukuje efekty starzenia się skóry, pobudza regenerację i odbudowę tkanek poprzez zwiększenie produkcji kolagenu. Poprawia elastyczność, sprężystość oraz napięcie skóry.

Drenaż limfatyczny manualny

30 min. – 50 zł

inaczej masaż uciskowy, jest jedną z najskuteczniejszych metod leczenia obrzęków limfatycznych oraz walki z cellulitem. Jest to przyjemna technika masażu poprawiająca metabolizm organizmu, pobudzająca układ limfatyczny, przyśpieszająca proces oczyszczania oraz wspomagająca transfer tłuszczu uwolnionego podczas innych zabiegów do układu limfatycznego.

Masaż twarzy, szyi i dekoltu

20 min. – 40 zł

jest naturalną metodą na zachowanie młodzieńczego wyglądu. Jego głównym celem jest utrzymanie jędrności oraz elastyczności skóry.
Zabieg rozluźnia napięte mięśnie, zapewnia prawidłowy przepływ energii, uspokaja i wycisza. Usuwa objawy stresu i niepokoju, likwiduje napięcie, bóle głowy i sztywnienie karku. Poprawia krążenie krwi i limfy, dzięki czemu działa ujędrniająco na skórę twarzy. Masaż twarzy, szyi i dekoltu zalecany jest osobom, które żyją w ciągłym stresie i przemęczeniu.

loading
×
Zapytaj o wolny termin
close slider

    Willa Aleksander-Panorama

    Zapytaj o wolny termin