Walentynki w Górach Izerskich

Przygotowaliśmy wyjątkowy Walentynkowy program dla wszystkich zakochanych. Willa Aleksander-Panorama zaprasza wszystkich, nie tylko gości hotelowych!

walentynki

  • masaż relaksacyjny dla dwojga
  • romantyczny seans w saunie z afrodyzjakiem
  • walentynkowa kolacja słodko-pikantna
  • kawa z ciastkiem miłości
  • rozkosz w postaci owocowych musów
  • aromatyczny grzaniec z odrobiną afrodyzjaku
  • karnety rabatowe do Izerskiego Centrum Soli

 

Wyjątkowa Oferta Walentynkowa

MASAŻ RELAKSACYJNY

dla dwóch osób

Masaż relaksacyjny – zabieg przynoszący ukojenie zarówno ciału jak i duszy. Celem masażu jest zniesienie napięcia nerwowo-mięśniowego i psychicznego, a tym samym uzyskanie pełnego rozluźnienia. Jest szczególnie przydatny po długotrwałym wysiłku fizycznym, a także po dniu pełnym pracy. Pomaga w terapii osób cierpiących na bezsenność, depresję oraz bóle migrenowe.

Cena 180 zł, Czas trwania 60 min

MASAŻ KLASYCZNY + MASAŻ TWARZY, SZYI I DEKOLTU

dla dwóch osób

Masaż klasyczny – jest bezpieczną formą terapii, znajdującą główne zastosowanie w leczeniu schorzeń narządu ruchu. Stosuje się go we wzmożonym napięciu oraz bólu mięśni, a także przy takich dolegliwościach jak napięciowe bóle głowy czy ból lędźwiowo-krzyżowy.

Masaż twarzy, szyi i dekoltu – jest naturalną metodą na zachowanie młodzieńczego wyglądu. Jego głównym celem jest utrzymanie jędrności oraz elastyczności skóry. Zabieg rozluźnia napięte mięśnie, zapewnia prawidłowy przepływ energii, uspokaja i wycisza. Usuwa objawy stresu i niepokoju, likwiduje napięcie, bóle głowy i sztywnienie karku. Poprawia krążenie krwi i limfy, dzięki czemu działa ujędrniająco na skórę twarzy. Masaż twarzy, szyi i dekoltu zalecany jest osobom, które żyją w ciągłym stresie i przemęczeniu.

Cena 120 zł, Czas trwania 40 min

Rezerwacji prosimy dokonywać telefonicznie pod nr telefonu 796-328-538